Hívjon: +36 20 231 28 80 vagy a +36 20 474 98 51 számon.

Karrier

Értékesítő

Ügyfélorientált, erős kommunikációs készséggel és értékesítői vénával rendelkező értékesítő kollégát keresünk bővülő csapatunkba, diósdi telephelyünkre. Ebben a munkakörben felelős leszél lakossági ügyfeleink műszaki támogatásáért és a termékek értékesítéséért. Légkondicionáló, valamint légtisztító berendezések forgalmazásával foglalkozunk. Vállalkozásunk 15 éve tevékenykedik a piacon folyamatos növekedéssel.

Feladatok

  • Kiskereskedelmi értékesítés
  • Ügyfelek részére tanácsadás telefonon, műszaki igények feltérképezése.
  • Árajánlatok összeállítása és nyomon követése
  • Rendszerek pontos használata
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Termékpaletta megújulásának nyomon követése
  • Garanciális problémák kezelése

Elvárások

  • Értékesítési tapasztalat
  • Műszaki szemlélet
  • Jó problémamegoldó és szervező készségek
  • Eredmény- és ügyfélorientáltság
  • Megbízhatóság
  • Szeress csapatban dolgozni, pontosan precízen végezd a munkád

Előnyt jelent

  • Műszaki valamint klíma értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
  • Német vagy angol társalgási szintű nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Jutalék rendszer, alapbér+ jutalék
  • Fiatalos csapat, dinamikusan növekvő cég
  • Céges notebook, telefon

A jelentkezéshez kérjük töltse ki űrlapunkat.

* Kötelező mezők